SMDA24C.TBT by SEMTECH
SEMTECH - SMDA24C.TBT - TVS...
SEMTECH - SMDA24C.TBT - TVS Diode, SMDAC, Bidirectional, 24 V,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 392.24
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo SEMTECH - SMDA24C.TBT - TVS Diode, SMDAC, Bidirectional, 24 V, 55 V, SOIC, 8 Pins 1 SEMTECH 644 In Stock 87 Days 392.24