SMAJ400A by LITTELFUSE
LITTELFUSE - SMAJ400A - TVS...
LITTELFUSE - SMAJ400A - TVS Diode, SMAJ, Unidirectional, 400 V,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 26.26
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - SMAJ400A - TVS Diode, SMAJ, Unidirectional, 400 V, 648 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins 1 LITTELFUSE 257 In Stock 92 Days 26.26