SZSMF30AT1G by LITTELFUSE
LITTELFUSE - SZSMF30AT1G - TVS...
LITTELFUSE - SZSMF30AT1G - TVS Diode, SZSMF Series, Unidirectional, 30...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 89.05
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - SZSMF30AT1G - TVS Diode, SZSMF Series, Unidirectional, 30 V, 48.4 V, SOD-123FL, 2 Pins 1 LITTELFUSE 163 In Stock 134 Days 17.81