SMCJ13CA by LITTELFUSE
LITTELFUSE - SMCJ13CA - TVS...
LITTELFUSE - SMCJ13CA - TVS Diode, SMCJ, Bidirectional, 13 V,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 54.29
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - SMCJ13CA - TVS Diode, SMCJ, Bidirectional, 13 V, 21.5 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins 1 LITTELFUSE 5706 In Stock 106 Days 54.29