SMBJ43CA by TAIWAN SEMICONDUCTOR
TAIWAN SEMICONDUCTOR - SMBJ43CA -...
TAIWAN SEMICONDUCTOR - SMBJ43CA - TVS Diode, SMBJ, Bidirectional, 43...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 56.35
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo TAIWAN SEMICONDUCTOR - SMBJ43CA - TVS Diode, SMBJ, Bidirectional, 43 V, 76.7 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins 1 TAIWAN SEMICONDUCTOR 4336 In Stock 134 Days 11.27