SMLJ33CA by BOURNS
BOURNS - SMLJ33CA - TVS...
BOURNS - SMLJ33CA - TVS Diode, TRANSZORB SMCJ, Bidirectional, 33...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 110.46
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo BOURNS - SMLJ33CA - TVS Diode, TRANSZORB SMCJ, Bidirectional, 33 V, 53.3 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins 1 BOURNS 12076 In Stock 120 Days 110.46