SMCJ120A by LITTELFUSE
LITTELFUSE - SMCJ120A - TVS...
LITTELFUSE - SMCJ120A - TVS Diode, SMCJ, Unidirectional, 120 V,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 75.8
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - SMCJ120A - TVS Diode, SMCJ, Unidirectional, 120 V, 193 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins 1 LITTELFUSE 438 In Stock 106 Days 75.8