SMBJ26A-Q by BOURNS
BOURNS - SMBJ26A-Q - TVS...
BOURNS - SMBJ26A-Q - TVS Diode, SMBJ, Unidirectional, 26 V,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 201.95
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo BOURNS - SMBJ26A-Q - TVS Diode, SMBJ, Unidirectional, 26 V, 42.1 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins 1 BOURNS 2052 In Stock 148 Days 40.39