5.0SMDJ40AS by LITTELFUSE
LITTELFUSE - 5.0SMDJ40AS - TVS...
LITTELFUSE - 5.0SMDJ40AS - TVS Diode, 5.0SMDJxxS Series, Unidirectional, 40...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 136.13
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - 5.0SMDJ40AS - TVS Diode, 5.0SMDJxxS Series, Unidirectional, 40 V, 83.3 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins 1 LITTELFUSE 2854 In Stock 106 Days 136.13