P4SMA30CA-Q by BOURNS
BOURNS - P4SMA30CA-Q - TVS...
BOURNS - P4SMA30CA-Q - TVS Diode, P4SMA Series, Bidirectional, 30...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 194.9
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo BOURNS - P4SMA30CA-Q - TVS Diode, P4SMA Series, Bidirectional, 30 V, 53.8 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins 1 BOURNS 8271 In Stock 148 Days 38.98
Mouser Logo TVS DIODE 25.6VWM 41.4V DO214AC 1 Bourns Inc. 3053 In Stock 24 Weeks 10.6488