KR-5R5H104-R by EATON ELECTRONICS
EATON ELECTRONICS - KR-5R5H104-R -...
EATON ELECTRONICS - KR-5R5H104-R - Supercapacitor, Horizontal, 0.1 F, 5.5...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 411.89
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo EATON ELECTRONICS - KR-5R5H104-R - Supercapacitor, Horizontal, 0.1 F, 5.5 V, Radial Leaded, -20%, +80%, 10 mm, 1000 hours @ 70°C 1 EATON ELECTRONICS 285 In Stock 106 Days 411.89