415-0543-MM500 by JOHNSON - CINCH CONNECTIVITY
JOHNSON - CINCH CONNECTIVITY -...
JOHNSON - CINCH CONNECTIVITY - 415-0543-MM500 - RF / Coaxial...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 19808.45
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo JOHNSON - CINCH CONNECTIVITY - 415-0543-MM500 - RF / Coaxial Cable Assembly, 19.7 ", 500 mm, 0.047" Flexible, 2.4 mm Straight Plug 1 JOHNSON - CINCH CONNECTIVITY 25 In Stock 92 Days 19808.45
Mouser Logo COAX CBL 2.4MM TO SMP 19.6" 1 Cinch Connectivity Solutions Johnson 9 In Stock 11 Weeks 247.94