415-0543-MM100 by JOHNSON - CINCH CONNECTIVITY
JOHNSON - CINCH CONNECTIVITY -...
JOHNSON - CINCH CONNECTIVITY - 415-0543-MM100 - RF / Coaxial...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 16366.7
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo JOHNSON - CINCH CONNECTIVITY - 415-0543-MM100 - RF / Coaxial Cable Assembly, 3.9 ", 100 mm, 0.047" Flexible, 2.4 mm Straight Plug 1 JOHNSON - CINCH CONNECTIVITY 25 In Stock 92 Days 16366.7
Mouser Logo COAX CBL 2.4MM TO SMP 3.9" 1 Cinch Connectivity Solutions Johnson 25 In Stock 11 Weeks 184.65