SMCJ350CA by LITTELFUSE
LITTELFUSE - SMCJ350CA - TVS...
LITTELFUSE - SMCJ350CA - TVS Diode, TRANSZORB SMCJ, Bidirectional, 350...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 61.83
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - SMCJ350CA - TVS Diode, TRANSZORB SMCJ, Bidirectional, 350 V, 567 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins 1 LITTELFUSE 47 In Stock 106 Days 61.83