AQ24CANFD-02HTG by LITTELFUSE
LITTELFUSE - AQ24CANFD-02HTG - ESD...
LITTELFUSE - AQ24CANFD-02HTG - ESD Protection Device, 50 V, SOT-23,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 229.45
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - AQ24CANFD-02HTG - ESD Protection Device, 50 V, SOT-23, 3 Pins, 24 V, 200 W 1 LITTELFUSE 2023 In Stock 99 Days 45.89