TMOV20RP320EL2T7 by LITTELFUSE
LITTELFUSE - TMOV20RP320EL2T7 - VARISTOR,...
LITTELFUSE - TMOV20RP320EL2T7 - VARISTOR, MOV, 840V, DISC 20MM
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 246.22
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - TMOV20RP320EL2T7 - VARISTOR, MOV, 840V, DISC 20MM 1 LITTELFUSE 1200 In Stock 75 Days 246.22
Mouser Logo Varistors THERMALLY PROTECTED VARISTOR 20MM 1 Littelfuse 1606 In Stock 91 Days ₹180.77
Mouser Logo VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM 1 Littelfuse Inc. 2022 In Stock 13 Weeks 92.22297