SM15-02HTG by LITTELFUSE
LITTELFUSE - SM15-02HTG - TVS...
LITTELFUSE - SM15-02HTG - TVS Diode, SPA SM, Bidirectional, 15...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 358.4
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - SM15-02HTG - TVS Diode, SPA SM, Bidirectional, 15 V, 30 V, SOT-23, 3 Pins 1 LITTELFUSE 1365 In Stock 169 Days 71.68