0443.500DRLC by LITTELFUSE
LITTELFUSE - 0443.500DRLC - SMD...
LITTELFUSE - 0443.500DRLC - SMD FUSE, TIME DELAY, 0.5A, 280VAC
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 179.79
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - 0443.500DRLC - SMD FUSE, TIME DELAY, 0.5A, 280VAC 1 LITTELFUSE 1500 In Stock 85 Days 179.79
Mouser Logo FUSE BOARD MNT 500MA 280VAC 2SMD 1 Littelfuse Inc. 2213 In Stock 13 Weeks 70.39507