NTCLE413E2103H401A by VISHAY
VISHAY - NTCLE413E2103H401A - NTC...
VISHAY - NTCLE413E2103H401A - NTC Thermistor, Bead, 10kohm, 3984K, 390mm...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 101.11
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo VISHAY - NTCLE413E2103H401A - NTC Thermistor, Bead, 10kohm, 3984K, 390mm Lead, -40 to 105°C, Free Hanging, NTCLE413 Series 1 VISHAY 24 In Stock 84 Days 101.11
Mouser Logo NTC EPOXY 3MM, PVC INSULATED AWG 1 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components 1338 In Stock 13 Weeks 1.27