V131HA40 by LITTELFUSE
LITTELFUSE - V131HA40 - METAL...
LITTELFUSE - V131HA40 - METAL OXIDE VARISTOR, 175V, 345V, 40MM...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 1392.82
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo LITTELFUSE - V131HA40 - METAL OXIDE VARISTOR, 175V, 345V, 40MM DISC 1 LITTELFUSE 160 In Stock 148 Days 1392.82
Mouser Logo Varistors 40kA 130V 1000pF 1 Littelfuse 361 In Stock 91 Days ₹1,520.70
Mouser Logo VARISTOR 205V 40KA DISC 40MM 1 Littelfuse Inc. 24 In Stock 13 Weeks 1362.16