ZV40K2220102NIR1HT by BOURNS
BOURNS - ZV40K2220102NIR1HT - TVS...
BOURNS - ZV40K2220102NIR1HT - TVS Varistor, 40 V, 56 V,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 72.22
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo BOURNS - ZV40K2220102NIR1HT - TVS Varistor, 40 V, 56 V, ZVHT Series, 110 V, 2220 [5650 Metric], Multilayer Varistor (MLV) 1 BOURNS 229 In Stock 78 Days 72.22
Mouser Logo VARISTOR 68V 1KA 2220 1 Bourns Inc. 3026 In Stock 19 Weeks 49.4619