MF1/4DCT52R3900F by KOA
KOA - MF1/4DCT52R3900F - Through...
KOA - MF1/4DCT52R3900F - Through Hole Resistor, 390 ohm, MF...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 54.4
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo KOA - MF1/4DCT52R3900F - Through Hole Resistor, 390 ohm, MF Series, 250 mW, ± 1%, Axial Leaded, 250 V 1 KOA 9122 In Stock 78 Days 5.44