11.059MHZ HC49-4H/30/50/-40+85/18PF/ATF by EUROQUARTZ
EUROQUARTZ - 11.059MHZ HC49-4H/30/50/-40+85/18PF/ATF -...
EUROQUARTZ - 11.059MHZ HC49-4H/30/50/-40+85/18PF/ATF - Crystal, 11.059 MHz, Through Hole,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 47.6
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo EUROQUARTZ - 11.059MHZ HC49-4H/30/50/-40+85/18PF/ATF - Crystal, 11.059 MHz, Through Hole, 10.77mm x 4.34mm, 50 ppm, 18 pF, 30 ppm, HC49 1 EUROQUARTZ 409 In Stock 134 Days 47.6