M0820-2R5205-R by EATON ELECTRONICS
EATON ELECTRONICS - M0820-2R5205-R -...
EATON ELECTRONICS - M0820-2R5205-R - Supercapacitor, 2 F, 2.5 V,...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 737.49
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo EATON ELECTRONICS - M0820-2R5205-R - Supercapacitor, 2 F, 2.5 V, Radial Leaded, -20%, +80%, 3.5 mm, 1000 hours @ 60°C 1 EATON ELECTRONICS 100 In Stock 137 Days 737.49
Mouser Logo CAP 2F -20% +80% 2.5V T/H 1 Eaton - Electronics Division 5343 In Stock 12 Weeks 381.65