Q2XABLAF100-Q by BANNER ENGINEERING
BANNER ENGINEERING - Q2XABLAF100-Q -...
BANNER ENGINEERING - Q2XABLAF100-Q - Laser Sensor, 100 mm, NPN...
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 31387.74
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo BANNER ENGINEERING - Q2XABLAF100-Q - Laser Sensor, 100 mm, NPN / PNP, 10 to 30 VDC, 50 mA, Q2X Series 1 BANNER ENGINEERING 2 In Stock 36 Days 31387.74
Mouser Logo SENSOR, ADJ FLD, 100MM, 10-30VDC 1 Banner Engineering Corporation 1 In Stock 6 Weeks 198