CV275K7BL1 by Bourns
Varistors CV 275 K 7...
Varistors CV 275 K 7 B L1
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 116.48
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo BOURNS - CV275K7BL1 - TVS Varistor, 275 V, 350 V, CV, 710 V, Disc 7mm, Metal Oxide Varistor (MOV) 1 BOURNS 301 In Stock 106 Days 22.48
Mouser Logo VARISTOR 430V 1.2KA DISC 7MM 1 Bourns Inc. 17572 In Stock 14 Weeks 0.31