ESD Protection Diodes / TVS Diodes PTVS15VP1UP/SOD128/FlatPower
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 60.57
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo NEXPERIA - PTVS15VP1UP,115 - TVS Diode, PTVS, Unidirectional, 15 V, 24.4 V, SOD-128, 2 Pins 1 NEXPERIA 42 In Stock 120 Days 81.34