SV550K23BL1 by Bourns
Varistors SV 550 K 23...
Varistors SV 550 K 23 B L1
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 457.51
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo BOURNS - SV550K23BL1 - TVS Varistor, 550 V, 745 V, SV, 1.35 kV, Disc 23mm, Metal Oxide Varistor (MOV) 1 BOURNS 2934 In Stock 78 Days 346.19
Mouser Logo VARISTOR 910V 15KA RADIAL 1 Bourns Inc. 0 In Stock 19 Weeks 1.1639