Cartridge Fuses FUSE, CERAMIC TUBE 15A, 500VAC/VDC
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 429.56
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo FUSE CERM 15A 500VAC 500VDC 3AB 1 Bel Fuse Inc. 844 In Stock 11 Weeks 280