ESD Protection Diodes / TVS Diodes PTVS12VS1UR/SOD123W/CFP3
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 51.25
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo NEXPERIA - PTVS12VS1UR,115 - TVS Diode, PTVS, Unidirectional, 12 V, 19.9 V, SOD-123, 2 Pins 1 NEXPERIA 17435 In Stock 120 Days 64.35