ESD Protection Diodes / TVS Diodes PTVS13VS1UR/SOD123W/CFP3
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 49.39
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo NEXPERIA - PTVS13VS1UR,115 - TVS Diode, PTVS, Unidirectional, 13 V, 21.5 V, SOD-123, 2 Pins 1 NEXPERIA 3485 In Stock 120 Days 64.35