CV275K20BL1 by Bourns
Varistors CV 275 K 20...
Varistors CV 275 K 20 B L1
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 380.17
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo BOURNS - CV275K20BL1 - TVS Varistor, 275 V, 350 V, CV, 710 V, Disc 20mm, Metal Oxide Varistor (MOV) 1 BOURNS 36 In Stock 106 Days 225.46
Mouser Logo VARISTOR 430V 6.5KA DISC 20MM 1 Bourns Inc. 0 In Stock 14 Weeks 0.65345