CV150K14BL1 by Bourns
Varistors CV 150 K 14...
Varistors CV 150 K 14 B L1
Pricing Matrix
Orders starting from 1 unit. Average price at 1000 units 195.68
Description Minimum Qty Manufacturer Name Stock Mfr. Lead Time Total Price Order Quantity Actions
Mouser Logo BOURNS - CV150K14BL1 - TVS Varistor, 150 V, 200 V, CV, 395 V, Disc 14mm, Metal Oxide Varistor (MOV) 1 BOURNS 244 In Stock 106 Days 49.81
Mouser Logo VARISTOR 240V 4.5KA DISC 14MM 1 Bourns Inc. 9958 In Stock 14 Weeks 0.56